Коагулянти / флокулянти для басейну

Коагулянти та флокулянти для очищення води у басейні

Коагулянти для басейну

КОАГУЛЯЦІЯ ВОДИ - реагентний метод поліпшення якості води за допомогою спеціальних речовин-коагулянтів, тобто очищення води від сторонніх механічних мікро-суспензій екологічно безпечними, але дієвими речовинами.

Фільтри служать для видалення забруднюючих частинок тільки певного розміру. Коагулянти ж здатні осаджувати частинки розміром до 0,7 мікрон, які не затримуються піщаними фільтрами.

Принцип дії коагулюючого засобу досить простий: при додаванні в скіммер препарат обволікає і пов'язує частки бруду в воді, утворюючи пластівці досить великого розміру, які видаляються фільтрами. Вода стає прозорою і чистою.

Коагулянт, створений на основі Поліоксихлорид алюмінію, володіє комірчастою "зламаною" структурою, що дозволяє в стислі терміни: від трьох до дванадцяти годин осаджувати будь-які сторонні домішки і суспензії (в тому числі що утворилися і після боротьби з водоростями).

Важлива інформація: прозорість і чистота води плавального басейну залежать від наступних показників: значення рН 7,0-7,4 і вільного хлору 0,3-0,5 мг / л; безперервної роботи фільтруючого пристрою і регулярно проводиться зворотня промивка фільтра.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Коагулянт (флокулянт) рідкий для очищення каламутної води в басейні Сплеш 20 л

Швидке замовлення

Флокулянт (коагулянт) в картушах для очищення й освітлення каламутної води в басейні Сплеш 1кг

Швидке замовлення

Флокулянт рідкий для освітлення води в басейні

Швидке замовлення

Рідкий флокулянт для освітлення води в басейні

Швидке замовлення

Еквітал рідкий коагулянт

Флокулянти для басейну

Flock - рідкий коагулянт (флокулянт) - коагулюючий засіб тривалої дії, пов'язує найдрібніші забруднюючі частки в воді. Освітлює воду, коли не справляються фільтри, підсилює ефект дезінфікуючих препаратів.