pH плюс для басейну

pH плюс для басейну

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Засiб для підвищення рівня pH Plus 2 кг

Немає на складі

Швидке замовлення

Призначення: Для корекції рН
Тип: ph плюс
Вага: 5 кг
Форма випуску: Гранули для басейну
Країна виробник: Україна
Бренд: Splash Service

Купити ph+ плюс для басейну

Засіб підвищення рівня pH у басейні

Нормальний рівень pH водного середовища в басейні гарантує максимальну ефективність використання хімії і найбільш комфортні та безпечні умови для тих, хто купається. Якість води необхідно тестувати регулярно: мінімум один раз на тиждень перевіряти показники pH. За результатами таких перевірок власникам доводиться знижувати або підвищувати рівень pH до прийнятного значення 7.0-7.6, ідеально 7.2-7.4.

Коли необхідно використовувати pH плюс для басейнів

Якщо рівень рН нижче нормального показника 7.0, необхідно його відкоригувати за допомогою спеціальних стабілізаторів рН+, дія яких спрямована на підвищення кількості іонів водню у водному середовищі. Показники рН знижуються, коли чищенням і якістю води деякий час не займалися, а також унаслідок потрапляння в басейн засобів, які не призначені для басейнів (шампуні, побутова хімія)

Занадто низький рівень рН може стати причиною таких проблем:

  • Активується руйнування оздоблювальних матеріалів і швів на плитковому покритті чаші басейну.
  • Металеві елементи обладнання піддаються агресивним впливам середовища, що призводить до прискорення корозійних процесів.
  • Значно погіршується процеси дезінфекції та коагуляції.
  • Знижується ефективність хімічних препаратів.
  • Реакції проходять набагато повільніше, що призводить до погіршення якості та запаху води.

Ефективність хлору втричі вища за рівня рН = 7.0, ніж за нижчого або підвищеного значення. Тому варто регулярно вимірювати показники кислотності, щоб вчасно внести потрібні коригування за допомогою регуляторів рН плюс.

Особливості застосування рН плюс для плавальних басейнів

Збільшення рівня рН потрібне набагато рідше, ніж його зниження, проте стабілізатори рН+ зобов'язані бути в "аптечці" кожного господаря вуличного або критого басейну. Вони допомагають швидко і ефективно підвищити показники лужності водного середовища і в рази збільшити загальну санітарію гідротехнічної конструкції.

Щоб розрахувати правильне дозування, необхідно знати кількість води в чаші і уважно дотримуватися інструкції на упаковці продукту. Можна використовувати рідкий рн плюс для басейну або гранульований. І той і інший додається у воду подалі від металевих елементів басейну, щоб уникнути негативного впливу. Перед додаванням кожної нової порції необхідно тестувати рівень кислотності водного середовища.

Плюси регуляторів рН плюс

  • Легко розчиняються, не утворюють піни й осаду.
  • Мають збалансований склад, нейтральний до матеріалів чаші та металу.
  • Максимально прості у використанні.
  • Оптимально поєднуються з будь-якими іншими хімічними реагентами.

У каталозі нашого сайту представлений широкий асортимент стабілізаторів рН плюс у вигляді гранул, таблеток і рідкого концентрату від відомих брендів. Ми пропонуємо купити pH плюс для басейну за розумною ціною і гарантуємо бездоганну якість товару.