Сервіс басейнів

Обслуговування басейнів в Києві і області

Наша компанія пройшла міжнародну підготовку і сертифікацію CPO (Certified Pool/Spa Operator®)

Кожен власник басейну розраховує, що купання в ньому буде не тільки приємним, але ще і корисним. Гарне дозвілля і якісне проведення часу - ось мета будівництва будь-якого басейну. Але в гонитві за комфортом не варто забувати про найважливіше пункті - турботі про власну безпеку.

І тут потрібно відразу виділити два аспекти: питання гігієни та питання екології. Іншими словами, вода, якою наповнений басейн, повинна бути з одного боку ретельно продезінфікована, з іншого - не містити при цьому якихось шкідливих домішок. Як же отримати такий результат? Спробуємо розібратися.

обслуживание бассейнов Киев  обслуживание бассейна

Саме композитні басейни на сьогодні є найпростішими в обслуговуванні - з чим це пов'язано? Причина криється в гладкій поверхні гелькоута, яка має нульовий проникністю. Трудовитрати на експлуатацію та сервіс басейну зводяться до мінімуму завдяки простоті і продуманості інженерії. Так, кілька процесів помітно спрощуються:

 • Підготовка до зимового сезону займає не більше 2-3 годин;
 • Необхідність в обслуговуванні у композитних басейнів помітно нижче, ніж у аналогів з інших матеріалів (приблизно в 6-8 разів);
 • Чистка поверхні проводиться без зливу води - це дуже і дуже зменшує витрати на водопідготовку;
 • Відпадає необхідність в періодично повторюється ремонті декоративного оздоблення або гідроізоляції;
 • Стає непотрібним капітальний ремонт. Як приклад: для плівкових басейнів він капремонт проводиться раз в 3-5 років, для бетонних - раз в 7-10 років;
 • На поверхні немає пористості або шорсткості - так легше досягається видалення різного роду забруднень, які пов'язані з повним або частковим зануренням у воду чистильника.  
 • У басейні встановлена автоматична система дезінфекції (басейн можна спокійно залишати надовго без нагляду);
 • Навіть якщо вода в басейні з якихось причин зіпсувалася, переживати за збереження поверхні чаші і справність обладнання не доведеться.

Маючи необхідні препарати, чистку цілком можливо провести самостійно. Басейн реально привести практично в ідеальний стан, близький до недавно встановленному.

Віддаючи собі звіт, що обслуговування басейнів, на відміну від будівництва, це не разове вкладення коштів, ми зробили все можливе, щоб експлуатація об'єкта була якомога легше і доступніше.

Але навіть у разі, якщо необхідність професійної допомоги все-таки виникла, ми надамо вам повний комплекс послуг з обслуговування басейнів в Києві та Київській області.

Допомога включає весь спектр сервісу: починаючи від сезонних послуг (підготовка до зими), і закінчуючи щоденним обслуговуванням (накриття для басейнів, комерційні споруди і т.д.).

Наші фахівці мають багаторічний досвід робіт на композитних чашах. Ви ніколи не зіткнетеся з обманом або відмовками, пов'язаними з «поганою водою».

Послуги з обслуговування басейнів в Києві та Київській області:

 • Консервація басейну - це повний комплекс заходів, з підготовки інженерії басейну до мінусової температури. Процедура зазвичай включає в себе такі дії як продування магістралей і устаткування, демонтаж навісного обладнання, витяг світильників з заставних, заливка труби контрольного кількості консерванту.
 • Расконсервация басейну. Процедура включає заходи, спрямовані на підготовку басейну до експлуатації після зимового сезону - з магістралей видаляється консервант, проводиться заливка системи, змащуються розбираються з'єднання, перевіряється функціонування всіх робочих систем басейну і т.д. якщо є необхідність в постконсерваціонной чищенні, рекомендуємо замовити її заздалегідь (це потрібно для правильної диспетчеризації фахівців).
 • Чистка басейну. Обслуговування такого роду надається повиездно або за погодженням кінцевого результату зі здачею-прийманням. Чистку виробляють без зливу води, при необхідності можливе використання додаткових пристосувань і систем, щоб прискорити процес. Хімічні засоби можуть належати як фірмі, так і замовнику (це узгоджується окремо).
 • Комплексне обслуговування басейнів. Сюди входять найрізноманітніші переліки послуг, включаючи («безлімітні плани», які розробляються індивідуально).
 • Гарантійний ремонт. Ми усуваємо всі раптово виниклі неполадки в роботі системи, на які поширюються гарантійні зобов'язання. Діагностика і ремонт обладнання проходить з дотриманням всіх приписів на найвищому рівні із застосуванням нестандартних рішень і орієнтуванням на кожен конкретний випадок. Крім того, на час ремонту ми пропонуємо підмінне (тимчасове) обладнання.

Безкоштовні технічні консультації. У більшості випадків визначення проблеми відбувається саме на стадії телефонної консультації. До того ж, найбільш частовстречается неполадки легко виявляються досвідченими фахівцями. Ми пояснимо, які дії необхідні для усунення проблеми, якщо, звичайно, система не обладнана автоматикою віддаленого доступу.

Калібрування електродів. Це і коригування роботи циклів роботи басейн, і настройка автоматики і т.д. У будь-який зручний для вас час наші працівники приїдуть до вас додому або на об'єкт.

Доставка хімії для басейнів за попереднім замовленням.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз зі складу
Самовивіз зі складу