Фотометричний тестер для басейну Pool Lab 1.0

Артикул: Pool Lab 1.0
Немає на складі
В наявності
9 200,00 грн
8 800,00 грн
-4.35 %
+
Способи доставки
 • Самовивіз з Нової пошти
 • Кур'єр Нової Пошти
 • Самовивіз зі складу
 • Кур'єрська доставка по Києву та області
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват 24
Опис

Фотометричний тестер для басейну

Одним з найважливіших кроків у дезінфекції води в басейні є вимірювання її параметрів. У цьому допомагають тестери для басейнів. Вони можуть бути звичайні краплинні або таблетовані, можуть бути електронні. Електронні тестери відрізняються точністю показників.

Фотометричний метод - це сучасний метод вимірювання параметрів води. Світло на певній довжині хвилі проходить через кольорову воду, досягаючи датчика на протилежному ділянці. Датчик визначає кількість отриманого світла порівнюючи з нульовим показником. Три світлодіода для проведення вимірювань в різних світлових спектрах. Фотометри дуже зручні у використанні, сервіс басейнів здійснюється з їх допомогою.

Pool Lab 1.0 - цифровий світлодіодний фотометр, німецького виробника Water I.D. - простий у використанні. Він надасть важливу інформацію про стан води в басейні, а саме, ви зможете виміряти 4 показника в стандартній комплектації: рН, хлор, цианурової кислоту і лужність. Тестер водонепроникний.

Додатково є можливість прошити фотометр всього на 11 параметрів: рН, хлор (вільне володіння, пов'язаний, загальний), лужність, цианурової кислота, активний кисень, бром, діоксид хлору, озон, перекис водню, загальна жорсткість, кальцієва жорсткість.

Присутній зручна функція бездротової передачі даних по Bluetooth 4.0. на будь-який пристрій - комп'ютер або телефон / планшет (Android / iOS).

За допомогою програмного забезпечення (безкоштовного), розробленого спеціально для тестера Pool Lab 1.0, ви отримуєте доступ до рекомендацій щодо дозування хімічних реагентів, розрахунку Індексу Ланжельє і багатьом іншим зручним функціям.

Як використовувати тестер Pool Lab 1.0

Увімкніть, обнуліть.
Зачерпніть воду: шприцом або колбою, або безпосередньо занурте в воду фотометр для забору води.
Додайте реагент для вимірювання потрібного показника. Чи не торкаючись його руками.
Чекайте результат.

Стандартна комплектація фотометрического тестера для басейну Pool Lab 1.0

 1. Тестер фотометричний Pool Lab 1.0 -1 шт.
 2. Реагент на pH - 20 тестів.
 3. Реагент на Хлор (вільне володіння / пов'язаний / загальний) - 30 тестів..
 4. Реагент на Лужність (кислотність) - 10 тестів.
 5. Реагент на цианурової кислота - 10 тестів.
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*